Strona głównaZespółCennikKontakt
           
 
Obsługa prawna
Obsługa księgowa
DORADZTWO BIZNESOWE
Dla osób fizycznych
Windykacja
   
O nas

Przedmiotem działalności Kancelarii Adwokackiej LEXEL jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
 
Udzielamy pomocy prawnej oraz biznesowej w zakresie rejestracji i przekształceń podmiotów, negocjacji kontraktów, opiniowania i sporządzania umów oraz doradztwa podatkowego. Znajomość zasad i realiów działalności gospodarczej pozwala nam efektywnie angażować się w realizację projektów biznesowych. Dewizą Kancelarii LEXEL jest poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla każdego klienta i podejmowanie wszelkich możliwych działań prowadzących do szybkich i skutecznych rozwiązań konfliktowych sytuacji.
 
W ramach obsługi osób fizycznych świadczymy wszechstronną pomoc prawną w zakresie wszystkich gałęzi prawa. W szczególności składa się na to: zastępstwo prawne w procesach cywilnych i gospodarczych, obrona w sprawach karnych, udzielanie porad prawnych oraz sporządzanie pism procesowych i urzędowych.

W zakresie procedury windykacyjnej oferujemy szeroki pakiet usług, od monitoringu do postępowania egzekucyjnego. Jesteśmy zdania, iż profilaktyka jest ważniejsza i tańsza od usuwania skutków zatorów płatniczych. Aktywne uczestnictwo kancelarii prawnej we wczesnych etapach dochodzenia należności, zwiększa skuteczność odzyskiwania pieniędzy, a w konsekwencji wzmacnia stabilność finansową firm. Działamy z profesjonalną stanowczością, troszcząc się przy tym jednocześnie o dobre relacje  naszych mocodawców z ich kontrahentami.

Klienci cenią nas za kompetencję, rzetelność oraz terminowość i skuteczność podejmowanych działań.

Poprzez współpracę z doradcami, adwokatami i radcami prawnymi m.in. w Warszawie, Krakowie i Gdańsku zakresem działania Kancelaria LEXEL obejmuje praktycznie cały kraj.